Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Białobrzegi

Białobrzegi, podkarpackie

  • 579 000 zł
  • 175,94 m²
  • 3 290,89 zł/m²

Zdjęcie

Anna Słupecka

Skontaktuj się

Dom Białobrzegi

Białobrzegi, podkarpackie

zaktualizowane:
10 maja 2026

579 000 zł

175,94 m²

3 290,89 zł/m²

Dom Białobrzegi

Zaktualizowane: 10 maja 2026

579 000 zł 175,94 m² 3 290,89 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
1 250 m²
Miejsce postojowe:
tak
Rok budowy:
2024

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

1 250 m²

Miejsce postojowe:

tak

Rok budowy:

2024

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 579 000 zł (3 290,89 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy w Białobrzegach)
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 175,94 m² (148 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi, 2 łazienki
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2024
  •   materiał budowy: pustak
  • Działka: 1 250 m²
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, siła, kanalizacja
  •   Internet
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: KLUCZ Nieruchomości, zaktualizowane: 10.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 7

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż dom jednorodzinny realizowany według projektu W złoci w.2 , położony w Białobrzegi (powiat łańcucki) w cichej, zielonej okolicy blisko lasu.

- Podstawowe informacje
- Powierzchnia domu: 148 m²
- Powierzchnia działki: 12,5 ar
- Stan: surowy zamknięty z elewacją
- Dojazd: bezpośrednio z drogi asfaltowej

Anna Słupecka

571 577...

571 577 136

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

571 577...

571 577 136

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość